Ağır Bariyer

Ağır Bariyer

Ağır Bariyer, kauçuktan üretilen ve ses yalıtım bariyeri olarak da tanınan, ses izolasyon malzemesidir. Ağır Bariyer iki kat bondex ses yalıtım süngerleri arasında veya akustik süngerlerle birlikte uygulandığında, süngerlerin kalitesi, aklın ve yoğun oluşlarına göre gürültü yalıtımını %100 ‘lere kadar çıkarabilmektedir.

Ağır Bariyer

Ağır Bariyer / bariyer-uygulama-alanları

Bu nedenden ötürü bondex süngerler ve ağır bariyerler gürültünün fazla olduğu yerlerde tercih edilir. Epdm Ağır bariyerlerle sesin direk kesilmesi sağlanabilir. Çoğunlukla çok yüksek derecede gürültülerin kesilmesi amacıyla kullanılan ağır ses bariyerleri, akustik süngerler ile birlikte uygulandıkları zaman mükemmel ses kesicilere dönüşmektedir.

Epdm Ağır kauçuk bariyerler herhangi bir titreşim kaynağından, darbe kaynağından ve yapı kaynağından yayılan darbe kaynaklı gürültüleri veya yapı kaynaklı sesleri izole edip düşürerek maksimum bir akustik işleyiş sağlar.

teknobar-pvc bariyer-ses-bariyeri - ağır bariyer

Teknobar-pvc bariyer-ses-bariyeri – ağır bariyer

Epdm Ağır bariyerin kullanımı, Jeneratör Odası Ses İzolasyonu, Asansör Dairesi Ses İzolasyonu, Makina Dairesi Ses İzolasyonu, Müzik Odaları gibi çevreye rahatsız edici sesler yayılabilen yerler için, inşaat sektörlerinde tercih edilir.

Ses yalıtımında etkili sonuç alabilmek için ses yalıtım ürünlerinin uygun ve de kaliteli seçilmesi tavsiyemizdir. Doğru Gürültü izolasyon ürünlerinin kullanılması sonucu hedeflenen maksimum ses yalıtım uygulaması elde edlimiş olur.

ses-yalıtım-bariyeri - ağır bariyer - Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

ses-yalıtım-bariyeri – ağır bariyer – Epdm Ağır Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

rulo-bariyer-ses-bariyeri-Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

rulo-bariyer-ses-bariyeri-Epdm Ağır Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

 

 

 

 

 

 

 

 

Epdm Ağır Bariyer ( Epdm Ağır Kauçuk Ses Bariyerleri )

Epdm-ağır-bariyer-kurşun-bariyer -Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Epdm-ağır-bariyer-kurşun-bariyer -Epdm Ağır Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

Ağır ses bariyeri ( ağır kauçuk bariyer ) , alçıpan tavan, duvar, zemin ses yalıtımında / gürültü izolasyonunda akustik süngerler ile birlikte kullanılır ve mükemmel ölçüde ses geçiş kaybı sağlamaktadır. Bu yüksek kalite ses yalıtımının da yanı sıra , ses yalıtım masraflarını da yüzde elli azaltmaktadır.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Gürültü İzolasyon Hizmetlerimizden faydalanmak veya ses yalıtımı ve izolasyon ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir